Депозити для населення. В яких банках зараз найвищі та найнижчі ставки (ІНФОГРАФІКА)

Відпoвіднo, Тaрaс Гoркун ввaжaє, щo нaявні нa дaний чaс сeрeдні стaвки пo дeпoзитax нa бaнківськoму ринку Укрaїни будуть збeрігaтися, як мінімум, дo oсінньoгo бізнeс-сeзoну: у гривні — дo 7-8% річниx, у дoлaрax СШA — дo 0,60% і в єврo — дo 0,01% річниx. «Щoдo стрoкoвиx дeпoзитів в інoзeмній вaлюті — вжe дoсить тривaлий чaс клієнти більшe рoзміщують дaні вклaди нe интересах збільшeння зaoщaджeнь, a, скoрішe, в целях їx збереження в тих банках, яким вони довіряють», — каже Ася Горкун.

Кому потрібні вкладники

В цілому серйозних причин в (видах збільшення ставок по вкладах і початку запеклої конкурентної боротьби по (по грибы) клієнтів між банками, ради словами Сергія Родлера, за один присест немає. «Можливо, невеликі банки вирішать скористатися ситуацією і привернути поперед себе більше уваги, але великим гравцям це поки за исключением. Ant. с потреби», — зазначає він.

Безотлагательно з тим перетоку вкладів великі банки, які безвыгодный підвищують ставок за депозитами, в малі безлюдный (=малолюдный) бояться.

«Такі банки зазвичай програють великим гравцям вслед за іншими, більш вагомими параметрами, зокрема: загальної надійності фінустанови, її репутації та періоду роботи получай ринку, мережі відділень та банкоматів, розвинутості продуктової лінійки, можливостей дистанційного обслуговування клієнтів насквозь інтернет-банкінг. Як показують дослідження, исполнение) більшості вкладників вказані вище показники є важливішими, ніж незначна різниця у дохідності депозиту», — каже глава департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ. І як доказ своїх слів Дмитро Ангелика звертає увагу на тетушка, що роздрібний депозитний кошель ПУМБ з початку року продовжує стабільно зростати. «В) такой степени, за офіційними даними НБУ станом для 1 квітня 2021 року, ПУМБ з початку року покращив нате одну позицію своє місце у рейтингу банків вслед розміром депозитного портфеля фізичних осіб й сверху даний час входить впредь до ТОП-6 банків України из-за цим показником з портфелем 28,7 млрд гривень у еквіваленті», — зазначає він.

Для те, що коли мова йде насчет заощадження, то варто діяти максимально обережно і зв\’язуватися тільки з надійними організаціями, баять Сергій Родлер. В свою чергу Олексій Кущ вважає, що вкладам українців в невеликих банках, -де гроші можна розмістити під більш високі проценти, якщо це если в межах гарантійної суми (наразі 200 тисяч гривень), нічого гіршого, ніж у великих банках, безграмотный загрожує.

«Тенденції такі, що клієнти забирають депозити з банків, обслуговування в яких чтобы них геморой. А нові депозити оформляють у банках, послугами яких зручно користуватися», — каже исследование-директор monobank Анатолій Рогальський. Депозитний сумка monobank, за його словами, наразі росте.

Кінець року покаже

Втім у випадку продовження НБУ тренду получи зростання розміру облікової ставки в умовах розкручування інфляційних процесів, а також у зв’язку з традиційним зростанням ділової активності восени, попиту получай кредитні продукти як серед населення, таким (образом і серед корпоративних клієнтів, що зазвичай збільшує потреби банків у залученні грошових коштів, зростання дохідності депозитів у гривні (раньше +1% річних в середньому точно по ринку) у 4-му кварталі поточного року, после словами Дмитра Дудника, можливе.

«З точки зору темпів приросту депозитної бази роздрібних клієнтів в цілому соответственно ринку — за результатами поточного року очікуємо приріст депозитів у гривні бери рівні минулого року (прежде +30%) з одночасним незначним зменшенням портфеля у іноземних валютах (прежде -5%)», — зазначає патрон департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ. Дохідність валютних депозитів, ради його словами, продовжить знижуватися чрез подальше зниження потреби банків у даних ресурсах чрез обмежені можливості їх розміщення в активні операції. «Частина банків вірогідно з эпизодически взагалі припинить залучення депозитів у іноземних валютах», — прогнозує Дмитро Ангелика.

Те, що банки кредитують у національній валюті, дає підстави говорити относительно незначне підвищення ставок щодо гривневих вкладів і по (по грибы) словами Тараса Горкуна.

«Все на свете буде залежати від дій НБУ, але вслед відсутності сюрпризів і збереженні тенденції вплоть до поступового посилення ДКП, середня куш може вирости на 0,5-1%», — каже в свою чергу і Сергій Родлер.

Говорити ради зростання ставок за депозитами перед якогось значного рівня маловыгодный беруться і в Райфі. «Ми невыгодный очікуємо суттєвих змін відсоткових став. Також зберігатиметься тенденція щодо зростання частки вкладів поперед запитання», — каже Сергій Анніков.

Зазначимо, процентні ставки ради строковими депозитами, залученими у фізичних осіб, наразі падають починаючи із грудня 2016 року. Тоді середня ориентация за депозитами у банках, згідно з даними НБУ, була бери рівні 20,6%.

Надія Михальчук, спеціально про дело

Комментарии запрещены.

Реклама
Счетчик