Аукціони по продажу земельних ділянок на Prozorro.Sale

Останні роки в Україні діяв мораторій на продаж земельних угідь через який люди не могли самостійно вирішувати, як розпоряджатися власними активами. Це призвело до появи тіньового ринку землі та змусило селян здавати свої ділянки в оренду за копійки. Щоб покращити стан аграрного сектору економіки, урядом було прийнято ряд важливих законів, які знімають мораторій та роблять процедуру електронних торгів офіційною в Україні.

Аукціони по продажу земельних ділянок на Prozorro.Sale

Старт онлайн аукціонів з 1 липня 2021 року став новим етапом у розвитку сільськогосподарського підприємництва та зрівняння в правах селян та містян, які багато років були обмежені в земельних ресурсах. Електронні торги проводяться в системі Прозорро.Продажі, а також на її акредитованих ресурсах. Одним із таких майданчиків є Українська Універсальна Біржа, яка дає можливість отримати доступ до всіх земельних торгів України. Основними перевагами використання УУБ є такі:

  • прозорість торгів та відкритість системи, що повністю виключає застосування шахрайських схем;
  • зручність сайту з яким легко розбереться навіть початківець;
  • команда фахівців УУБ завжди готова надати допомогу;
  • відкритість торгів дає всім учасникам рівні права та високі шанси на перемогу;
  • багато цікавих та вигідних пропозицій щодо співпраці, кількість яких постійно зростає;
  • повністю законне проведення процедури та оформлення необхідної документації згідно чинного законодавства держави;
  • швидке оновлення актуальної інформації;
  • можливість отримувати поштову розсилку, щоб не пропустити вигідних пропозицій та отримувати інформацію стосовно процедури проведення земельних аукціонів.

Дізнатися більше про можливості та переваги використання Української Універсальної Біржі можна за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsiony-po-prodazhe-zemelnyh-uchastkov-na-prozorrosale/.

Як прийняти участь у земельних торгах на УУБ

Щоб отримати доступ до публічних земельних аукціонів та вигідних пропозицій, необхідно пройти коротку реєстрацію та зробити гарантійний і страховий внесок. Після проходження цієї процедури вам стане доступним весь перелік актуальних пропозицій щодо продажу та оренди земельних угідь. Варто зазначити, що придбати земельні ділянки на торгах мають право тільки громадяни України. Таке обмеження необхідне для того, щоб українці могли скористатися своїм правом на вільне володіння земельними угіддями.

Після реєстрації кожен учасник може подавати пропозиції до будь-яких лотів, а організатори самостійно вирішують які з них розглядати. Щоб зробити процедуру максимально прозорою та уникнути упередженого ставлення, всі пропозиції подаються конфіденційно. Після того, як були подані та розглянуті обрані заявки, відбувається безпосередньо аукціон. Перемогу на ньому отримує учасник, який пропонує найбільшу ставку. Процедура достатньо проста, тому кожен має великі шанси на перемогу.

Комментарии запрещены.

Реклама
Счетчик